BAŞAKŞEHİR SATILIK DAİREBaşakşehir satılık daire arıyorsanız Mavera satış ofislerimize uğramanızı tavsiye ediyoruz. Mimarlarımız tarafından her biri özel olarak tasarlanmış dairelerimizde, huzurlu ve konforlu bir hayat sizleri bekliyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin paylaşmış olduğu deprem analizinde, olası bir deprem için Başakşehir zemininin; sağlam zeminlerden oluştuğunu ve güvenli bölgeler arasında yer aldığını belirtilmiştir.

Başakşehir satılık daire ihtiyacınızı; Mavera projeleri ile hem iyi bir yatırım fırsatına çevirecek, hem de ömür boyu huzur ve konforu bir arada yaşayacağınız yuvanızın temelini atmış olacaksınız.

Lokasyon olarak hayatın merkezinde yer alan, yatırım fırsatları sunan dairelerimiz Başakşehir Yeni Kent Meydanı’nın girişine konumlandırılmıştır.

İstanbul Havalimanı’na, metro istasyonuna, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne, Başakşehir Millet Bahçesine, Selatin Cami’ine, Başakşehir Belediyesi ve alışveriş merkezine yakınlığı ile ulaşım sorununu da ortadan kaldırmış oluyoruz.